top of page

pá 20. 1.

|

Most

Lednový Track Day - přivítání roku 2023

První Track Day roku 2023. Když zasněží, tak to je často nejlepší Track Day roku, takže nelze nezopakovat. Tentokrát dokonce za ceny z roku 2022

Registrace jsou již uzavřeny - Další track day 24.února
Zobrazit další události
Lednový Track Day - přivítání roku 2023
Lednový Track Day - přivítání roku 2023

Čas a místo

20. 1. 2023 8:30 – 16:00

Most, Tvrzova 5, Souš, 435 02 Most, Česko

Hosté

O události

Informace o akci:

Track Day na Autodromu Most

Leden spíše nebude o nahánění časů na kolo, jako o pilování jízdy a o legraci na trati. Občas to bývá neuvěřitelná zábava i když je sníh. Počasí samozřejmě ovlivnit neumíme, takže počítáme se sluníčkem +7°c a sněhem - 10°c. :) Jinými slovy, žádné počasí neni špatně. Jezdit se bude celý den a na trati nebude více jak 10 aut. Pouze celodenní vstupné ve spojení s omezeným počet aut na trati a malém počtu účastníků, zaručuje to, že se netvoří fronty a v zázemí vládne příjemná atmosféra hodna automobilovým fanouškům.  Tak jak je to u nás pokaždé, k vidění bude spousty zajímavých vozů.

Cena je 6 990, - Kč

Platební údaje vám zašleme do emailu.

Co za cenu dostanu:

Celodenní ježdění na mosteckém okruhu bez omezení slotů, možnost ježdění až 2 řidičů. (Pro účastníky lednového 4 Hours Most je cena pro celou posádku.)

  • Ježdění celý den 9 – 16:00 (12-13h obědová pauza)
  • Jízda formou open pitlane – žádné sloty
  • Maximální počet aut na trati 10
  • Maximální počet přihlášených aut na akci 20
  • Cena je 6 990,- Kč Cenu uhraďte nejpozději do 3 dnů od registrace
  • 1 box pro všechny posádky na ozkoušení například rychlé výměny kol.

Snažíme se postarat o to, aby si akci užil každý. Od profesionálních jezdců po lidi kteří jsou na okruhu poprvé. Proto máme maximální počet přihlášených aut jen 20, je možnost pouze celodenní registrace a proto je propustnost na trať jen deset aut. Zázemí bude jako vždy v uzavřeném boxu, který budeme vyhřívat. Na místě bude k dispozici základní nářadí a kompresor. Samozřejmostí je káva, čaj a něco na zakousnutí. Oběd je většinou o domluvě. 

Těšíme se na viděnou.

Share This Event

bottom of page