top of page

NAŠE TRACK DAYS

Na každé z našich akcích cílíme na to, aby jste si akci užili nejen na okruhu, ale i mimo ni. Velkou prioritou je tedy přátelská, komorní atmosféra, kde si můžete i příjemně popovídat nebo se na cokoli zeptat. Proto je u nás možnost pouze celodenního vstupného a proto je omezený počet účastníků. Na akci se o Vás starají naše hostesky a k dispozici je neomezený catering. Z každé naší akce dostanete vzpomínkové fotografie.

Proč to tak děláme?

 • Celodenní vstupné zabraňuje velké fluktulaci účastníků, vytváří příjemnější atmosféru a ve spojení s open pitlane, zabraňuje tvoření front při vjezdu na trať.
   

 • Díky open pitlane šetříte Váš vůz, nejste nuceni využívat každé minuty na trati, jak je tomu u stintů. Můžete tedy s klidem zkoušet různé nastavení vašeho vozu.
   

 • Omezený počet vozů na trati zajišťuje bezpečnější a plynulejší jízdu.  Nemusíte se tak bát, že Vám bude někdo překážet nebo naopak, že vy budete překážet někomu rychlejšímu. 
   

 • Limitovaný počet registrací ve spojení s celodenním vstupným, zajišťuje akci, kterou si každý milovník automobilů a motorsportu užije jak na trati, tak i mimo ni.

              

   *MOŽNOST REGISTRACE A VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NÍŽE U KAŽDÉ AKCE.

Nadcházející akce

 • Italia Challenge 2023
  po 31. 7.
  Itálie
  31. 7. 18:00 – 04. 8. 10:00
  Itálie
  DALŠÍ ZAHRANIČNÍ EVENT JE TU v srpnu navštívíme to nejlepší z Itálie pojedeme alpskými průsmyky a svižné italské okresky italský závodní okruh Varano degustace vína v malé rumunské vinici
 • Podzimní4 Hours Most 2023
  04. 11. 15:00 – 05. 11. 17:30
  Most, Tvrzova 5, Souš, 435 02 Most, Česko
  Rád bych vás pozval na 4 hodinový vytrvalostní závod na Autodromu Most. Registrace budou otevřeny v úterý 21.3.2023 ve 12:00

Minulé akce

bottom of page