top of page

Uplynulé
Speciální Edice

Cars Challenges je synonymem pro adrenalinové závody a track days. Vedle našich pravidelných akcí, které jsou jádrem naší vášně pro rychlost a soutěžení, jednou ročně přinášíme našim účastníkům něco extra - speciální edici dobrodružství na nejkrásnějších evropských destinací. Závodní okruhy, krásné horské průsmyky, poznávání místního vína i návštěvy různých automobilových muzeí. Tato exkluzivní roční akce je naším způsobem, jak kombinovat lásku k automobilovému sportu s objevováním nových míst a kultur.

Italia Challenge 2023

V roce 2023 jsme opět prozkoumali Itálii, s návštěvami horských průsmyků, závodního okruhu, muzea Dallara i automobilky Pagani. Event jsme opět zakončili degustací italských vín. Více v odkazu.

Romanian Challenge

V roce 2022 jsme zavedli naše účastníky do srdce Rumunska. Tato akce zahrnovala jízdu po legendárním Transfăgărășanu, track day a návštěvy místních vinic. Účastníci si užili nejen adrenalin, ale i nepřebernou krásu rumunských krajů. Více v odkazu.

Italia Challenge 2021

V roce 2021 jsme rozšířili naše horizonty daleko za okruh, objevujíce Itálii. Tato speciální akce zahrnovala jízdu po malebných italských silnicích, okruhové zážitky a ochutnávky místních vín, doplňujíc naše pravidelné závody a track days. A jaký že to bylo? Podívejte se na video. 

WhatsApp Image 2022-02-16 at 16.14.15.jpeg
bottom of page