top of page

pá 11. 2.

|

Most

Únorový Track Day Most

11.2.2022 od 9:00 d 17:00 pořádáme Track Day na Autodromu Most. Jezdit se bude celý den, na trati nebude více jak 10 aut, omezený počet lidí zajišťuje i příjemnou atmosféru hodnou automobilovým fanouškům a jak to je u nás pokaždé, k vidění bude spousty zajímavých vozů. Cena 6 000 Kč

Bohužel z důvodu úprav trati na Autodromu Most je událost zrušena.
Zobrazit další události
Únorový Track Day Most
Únorový Track Day Most

Čas a místo

11. 2. 2022 9:00 – 17:00

Most, Tvrzova 5, Souš, 435 02 Most, Česko

O události

Informace o akci:

Track Day na Autodromu Most

Únor opět  nebude o nahánění časů na kolo, ale o pilování jízdy a o legraci na trati. Jezdit se bude celý den, na trati nebude více jak 10 aut. Pouze celodenní vstupné ve spojení s omezeným počet aut na trati a malém počtu účastníků, zaručuje to, že se netvoří fronty a v zázemí vládne příjemná atmosféra hodna automobilovým fanouškům.  Tak jak je to u nás pokaždé, k vidění bude spousty zajímavých vozů.

Cena je 6 000 - Kč

Platební údaje vám zašleme do emailu.

Co za cenu dostanu:

Celodenní ježdění na mosteckém okruhu bez omezení slotů, možnost ježdění až 2 řidičů. (Pro účastníky lednového 4 Hours Most je cena pro celou posádku.)

  • Ježdění celý den 9 – 17:00 (12-13h obědová pauza)
  • Jízda formou open pitlane – žádné sloty
  • Maximální počet aut na trati 10
  • Maximální počet přihlášených aut na akci 25
  • Cena je 6 000,- Kč Cenu uhraďte nejpozději do 3 dnů od registrace
  • 1 box pro všechny posádky na ozkoušení například rychlé výměny kol.

Snažíme se postarat o to, aby si akci užil každý. Od profesionálních jezdců po lidi kteří jsou na okruhu poprvé. Proto máme maximální počet přihlášených aut jen 25 a proto je propustnost na trať jen deset aut.

Zázemí bude jako vždy v jednom z boxů, kde bude k dispozici základní nářadí a kompresor. Samozřejmostí je káva, čaj a něco na zakousnutí. Oběd je většinou o domluvě.

Těšíme se na viděnou.

Share This Event

bottom of page