top of page

pá 24. 2.

|

Most

Únorový Track Day Most 2023

24.2.2023 od 9:00 d 16:00 pořádáme Track Day na Autodromu Most. Jezdit se bude celý den, na trati nebude více jak 10 aut, omezený počet lidí zajišťuje i příjemnou atmosféru hodnou automobilovým fanouškům a jak to je u nás pokaždé, k vidění bude spousty zajímavých vozů. Cena 6 990 Kč

Registrace budou brzy otevřeny
Zobrazit další události
Únorový Track Day Most 2023
Únorový Track Day Most 2023

Čas a místo

24. 2. 2023 8:30 – 16:00

Most, Tvrzova 5, Souš, 435 02 Most, Česko

Hosté

O události

Informace o akci:

Track Day na Autodromu Most

Únor je měsíc, který už může překvapit velmi zajímavým počasím. Zda to bude o nahánění času na kolo nebo jen  o pilování jízdy to nevíme, ale to co víme je to, že to bude legrace. Jezdit se bude celý den, na trati nebude více jak 10 aut. Pouze celodenní vstupné ve spojení s omezeným počet aut na trati a malém počtu účastníků, zaručuje to, že se netvoří fronty a v zázemí vládne příjemná atmosféra hodna automobilovým fanouškům.  Tak jak je to u nás pokaždé, k vidění bude spousty zajímavých vozů.

Cena je 6 990 - Kč

Platební údaje vám zašleme do emailu.

Co za cenu dostanu:

Celodenní ježdění na mosteckém okruhu bez omezení slotů, možnost ježdění až 2 řidičů. (Pro účastníky březnového 4 Hours Most je cena pro celou posádku.)

  • Ježdění celý den 9 – 16:00 (12-13h obědová pauza)
  • Jízda formou open pitlane – žádné sloty
  • Maximální počet aut na trati 10
  • Maximální počet přihlášených aut na akci 20
  • Cena je 6 990,- Kč Cenu uhraďte nejpozději do 3 dnů od registrace
  • 1 box pro všechny posádky na ozkoušení například rychlé výměny kol.
  • Oběd v ceně

Snažíme se postarat o to, aby si akci užil každý. Od profesionálních jezdců po lidi kteří jsou na okruhu poprvé. Proto máme maximální počet přihlášených aut jen 20 a proto je propustnost na trať jen deset aut.

Zázemí bude jako vždy v jednom z boxů, kde bude k dispozici základní nářadí a kompresor. Samozřejmostí je káva, čaj a něco na zakousnutí. Oběd je většinou o domluvě.

Těšíme se na viděnou.

Share This Event

bottom of page