top of page

storno podmínky

Upozorňujeme, že vyplněný formulář k přihlášce je závazná objednávka. Možnost zrušení ze strany účastníka nebo pořadatele podléhá níže uvedeným storno podmínkám. Také upozorňujeme, že níže uvedené storno podmínky platí pouze pro track days. Zážitkové akce a závody mají storno podmínky uvedeny zvlášť. Více o storno podmínkách na track day níže:

 

  1.  Zrušením ze strany účastníka do 2 měsíců před datem track day se 100% částky vrací
    účastníkovi zpět na bankovní účet.

  2.  Zrušením ze strany účastníka do 45 dnů před datem track day 100% částky vrací formou voucheru, který lze využít na všechny akce konané firmou Cars Challenges (závody, track days, zážitkové akce)

  3. Zrušením ze strany účastníka do 1 měsíce před datem track day se 50% částky vrací formou voucheru, který lze využít na všechny akce konané firmou Cars Challenges (závody, track days, zážitkové akce)

  4. Zrušením ze strany účastníka po 1 měsíci před datem track days startovné propadá (účastník může startovné prodat jinému zájemci.

  5. V případě zrušení track days ze strany pořadatele nebo majitele závodního okruhu se startovné v plné výši přesouvá na náhradní termín track day.

  6. V případě zrušení akce mimořádnou událostí platí stejná pravidla jako v bodu 5.

bottom of page