top of page

ITALIA CHALLENGE

DALŠÍ ZAHRANIČNÍ EVENT JE TU!!!
 

Ve dnech 31. července - 4. srpna pojedeme poznat krásy Itálie. Projedeme horskými průsmyky, zajezdíme si na závodním okruhu, navštívíme muzeum sportovních automobilů a pochutnáme si na italských vínech.  

IMG_20210902_120012_2.jpg

ITALSKÉ SILNICE A ALPSKÉ PRŮSMYKY

Pojedeme horskými průsmyky přes svižné italské okresky. Jako vždy pečlivě vybíráme cestu nejen pro krásný výhled, ale i pro zážitek z jízdy. 

AUTODROMO RICCARDO PALETTI

Autodromo Riccardo Paletti - Varano je okruh, který vyrostl ze skromných začátků v rušné místo využívané italskou závodní scénou. Tento okruh je také domovem automobilky Dallara, kde navštívíme výstavu sportovních vozů. 

176615929.jpg
DallaraAcademy_AutomotiveMuseums_04.jpg
DallaraAcademy_AutomotiveMuseums_05.jpg
DallaraAcademy_AutomotiveMuseums_11.jpg

DEGUSTACE PROSECCA A ITALSKÝCH VÍN

Stejně jako minulý rok to nebude akce jen o čtyřech kolech. Čeká nás degustace výborných italských vín.

 

Navštívíme malou vinici, kde jsme byli i v roce 2021 a užijeme si nejen dobrá vína, ale i výborné italské uzeniny a sýry.

 

Krom luxusního ubytování nás celou cestu budou doprovázet fotografové a kameramani s profesionálním vybavením

336615042_614723917186132_3681902329971171029_n.jpg

TROCHU VÍCE DO DETAILU

Chceme aby jste si užili každý den na plno a byli na další den odpočatí.  Proto nás první noc čeká už na začátku Itálie. Druhý den bude patřit zábavě na okresních silnicích. Zažijete krásy horských sinic a alpských průsmyků. Další den si zajezdíme na místním okuhu Varano (jinak také Autodromo Riccardo Paletti), kde si užijeme ježdění na trati s příjemným pohoštěním v boxech. Budou se o Vás starat  hostesky, ale i místní kuchař, který se postará, ať máte na track day dostatek energie. Čtvrtý den den nás čeká přibližně tří hodinový přejezd do malé italské vinice, kde Vás bude čekat degustace italského vína a Prosecca. Cestou se můžete s námi zastavit v továrně Pagani, na pláži u moře, navštívit italská jezera nebo si udělat krátkou procházku po Benátkách.


Po celou dobu bude s námi tým kameramanů a fotografů, kteří celou akci budou dokumentovat a připraví nám krásné fotky a videa.

PROGRAM AKCE

31.července:

Příjezd na hotel, ubytování v horském hotelu (4*) v srdci Dolomit.

1.srpna:

Po snídani nás čeká cesta na po malebných italských silničkách a alpských průsmycích.  K tomu necháme naše fotografy a kameramany ať dělají co umí nejlépe. 
 

1.srpna:

Druhá noc na hotelu s večeří a snídaní. (4*)

2.srpna:

Celý den na italském okruhu Varano. (občerstvení, teplé a studené jídlo po celý den na okruhu) 


2.srpna:

Návštěva muzea v Dallara Academy. 
 

2.srpna:

Třetí noc na hotelu s večeří a snídaní. (4*)
 

3.srpna:

Přejezd na vinici Tenuta Baron. Volné opoledne a možná návštěva pláže, Benátek nebo italských jezer. Poté bude následovat degustace italských vín.

3.srpna:

Poslední noc v hotelu. (4*)

4.srpna:

Snídaně a odjezd domů nebo na další objevování Itálie.

 

                                                     

 

V CENĚ

V ceně je zahrnuto ubytování ve 4 hvězdičkových hotelech, 2x večeře, 4x snídaně, catering a oběd na okruhu, pohoštění při degustaci. 
Roadtrip horskými průsmyky
, prohlídka vinice, degustace italských vín, privátní track day na závodním okruhu a profesionální fotky a videa z celé akce. 

 

TRACK DAY

Na akci je omezený počet účastníků na 13 přihlášených. Na okruhu bude omezená propustnost na trať, což zaručí příjemný den bez zbytečných problémů. Na okruhu bude k dispozici catering, kuchař, milá obsluha, nářadí a mechanik.


VZPOMÍNKY

Z akce si budete moci odvézt i pěkné vzpomínky. Z poslední akce v Itálii jsme posílali více jak 1000 fotografií a dlouhé vzpomínkové video. Naši fotografové a kameramani disponují profesionální výbavou včetně vysokorychlostních dronů s maximální rychlostí přes 170km/h 

 

CESTA

Cestu do Itálie má každý ve vlastní režii, ale pokud bude zájem, tak jsme schopni zařídit dopravu kamionem. Ceny jsou podle obsazenosti kamionů.

Hodně z nás pojede pohromadě z ČR a je samozřejmě možné se k nám přidat.

 

 

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem!!!

CENA ZA OSOBU: 72 600 Kč

cena za spolujezdce: 5 808 Kč

možnost odpočtu DPH

bottom of page