top of page

ITALIA CHALLENGE

Ve dnech 31. července - 4. srpna jsme opět poznali krásy Itálie. Projeli jsme se horskými průsmyky, zajezdili si na závodním okruhu, navštívili muzeum sportovních automobilů Dallara a Pagani a samozřejmě si pochutnali na italských vínech.  

 

Níže je pozvánka z roku 2023
 

V roce 2024 nás opět čeká Rumunsko
 

IMG_20210902_120012_2.jpg

ITALSKÉ SILNICE A ALPSKÉ PRŮSMYKY

Jeli jsme horskými průsmyky přes svižné italské okresky. Jako vždy jsme pečlivě vybírali cestu nejen pro krásný výhled, ale i pro zážitek z jízdy.

AUTODROMO RICCARDO PALETTI

Autodromo Riccardo Paletti - Varano je okruh, který vyrostl ze skromných začátků v rušné místo využívané italskou závodní scénou. Právě a něm jsme strávili celý den. Tento okruh byl také domovem automobilky Dallara, kde jsme navštívili výstavu sportovních vozů. Navíc jsme navštívili i automobilku a muzeum Pagani.

176615929.jpg
DallaraAcademy_AutomotiveMuseums_04.jpg
DallaraAcademy_AutomotiveMuseums_05.jpg
DallaraAcademy_AutomotiveMuseums_11.jpg

DEGUSTACE PROSECCA A ITALSKÝCH VÍN

Stejně jako minulý rok to nebyla akce jen o čtyřech kolech. Čekala nás degustace výborných italských vín.

Navštívili jsme malou vinici, kde jsme byli i v roce 2021, a užili si nejen dobrá vína, ale i výborné italské uzeniny a sýry.

Kromě luxusního ubytování nás celou cestu doprovázeli fotografové a kameramani s profesionálním vybavením.

336615042_614723917186132_3681902329971171029_n.jpg

TROCHU VÍCE DO DETAILU

Chtěli jsme, abyste si užili každý den na plno a byli na další den odpočatí. Proto nás první noc čekala už na začátku Itálie. Druhý den patřil zábavě na okresních silnicích. Zažili jsme krásy Dolomit. Viděli jsme nespočet horských scenérií a alpských průsmyků a projeli se na místě slavného závodu Trento Bondone.  Další den jsme si zajezdili na místním okruhu Varano (jinak také Autodromo Riccardo Paletti), kde jsme si užili ježdění na trati s příjemným pohoštěním v boxech. Staraly se o nás hostesky, ale i místní kuchař, který se postaral, abychom měli na track day dostatek energie. V průběhu dne jsme si prohlídli muzeum automobilky Dallara. Čtvrtý den nás čekal přibližně tříhodinový přejezd do malé italské vinice, kde nás čekala degustace italského vína a Prosecca. Cestou jsme se zastavili v továrně Pagani a odvezly si další nezapomenutelný zážitek. 


Po celou dobu s námi byl tým kameramanů a fotografů, kteří celou akci dokumentovali a připravili nám krásné fotky a videa.

PROGRAM AKCE

31.července:

Příjezd na hotel, ubytování v horském hotelu (4*) v srdci Dolomit.

1.srpna:

PPo snídani nás čekala cesta po malebných italských silničkách a alpských průsmycích. K tomu naši fotografové a kameramani dělali, co uměli nejlépe.
 

1.srpna:

Druhá noc na hotelu s večeří a snídaní. (4*)

2.srpna:

Celý den na italském okruhu Varano. (občerstvení, teplé a studené jídlo po celý den na okruhu) 


2.srpna:

Návštěva muzea v Dallara Academy. 
 

2.srpna:

Třetí noc na hotelu s večeří a snídaní. (4*)
 

3.srpna:

Prohlídka muzea a automobilky Pagani, přejezd na vinici Tenuta Baron. Poté následovala degustace italských vín.

3.srpna:

Poslední noc v hotelu. (4*)

4.srpna:

Snídaně a odjezd domů nebo na další objevování Itálie.

 

                                                     

 

V CENĚ

V ceně bylo zahrnuto ubytování ve 4 hvězdičkových hotelech, 2x večeře, 4x snídaně, catering a oběd na okruhu, pohoštění při degustaci. Roadtrip horskými průsmyky, prohlídka vinice, degustace italských vín, privátní track day na závodním okruhu a profesionální fotky a videa z celé akce.

 

TRACK DAY

Na akci byl omezený počet účastníků. Na okruhu byla omezená propustnost na trať, což zaručilo příjemný den bez zbytečných problémů. Na okruhu byl k dispozici catering, kuchař, milá obsluha, nářadí a mechanik.


VZPOMÍNKY

Z akce jsme si mohli odvézt i pěkné vzpomínky. Z poslední akce v Itálii jsme obdrželi více než 1000 fotografií a dlouhé vzpomínkové video. Naši fotografové a kameramani disponovali profesionální výbavou včetně vysokorychlostních dronů s maximální rychlostí přes 170 km/h

 

CESTA

Cestu do Itálie měl každý ve vlastní režii, ale pokud byl zájem, byli jsme schopni zařídit dopravu kamionem. Ceny byly podle obsazenosti kamionů.

Hodně z nás jelo pohromadě z ČR a bylo samozřejmě možné se k nám přidat.

 

 

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem!!!

bottom of page