top of page

ROMANIA CHALLENGE
edice 2024

18-22. září  2024

Připojte se k nám na vzrušující cestu rumunskou krajinou na Romania Challenge! Po úspěšné akci v roce 2022 jsme se rozhodli přinést vám ještě větší dobrodružství. Letos zahrnujeme oblíbené lokality jako Transfăgărășan a přidáváme nově malebnou cestu Transalpina, aby vaše zážitky byly ještě nezapomenutelnější. Zažijte opět jedinečnou kombinaci luxusního ubytování, adrenalinu na okruhu a kouzla rumunských vinic a přírody.

TRANSILVANIA MOTOR RING

Transilvania Ring je jen několik let starý a svou délkou a členěním připomíná Autodrom Most. Starat se o nás budou krásné hostesky s šikovným kuchařem.

jízda na závodním okruhu

čeká vás jízda na okruhu

horský průsmyk transfagarasan

objevíte nejkrásnější silnice Evropy

ROADTRIP - TRANSFAGARASAN - TRANSALPINA

Pojedeme po serpentýnách Transfagarasan, jedné z nejmalebnějších silnic Evropě. Top Gear ji dokonce označil jako nejkrásnější silnici na světě. Aby toho nebylo málo, tak se podíváme i na Transalpinu, která je považována za jednu z nejvyšších a nejvýznamnějších horských silnic v Rumunsku, nabízející dechberoucí výhledy a nezapomenutelné jízdní zážitky.

VÍNO - DRÁKULA - VIDRARU

Čeká nás degustace výtečných rumunských vín. Navštívíme také přehradu Vidraru, architektonický skvost oblasti. Kromě luxusního ubytování nás bude po celou cestu doprovázet tým fotografů a kameramanů s profesionálním vybavením. Možná budeme mít příležitost navštívit Drákulův hrad, pokud bude otevřený.

vinice - degustace vína - horská přehrada

užijete si malebnou krajinu i dobré víno

TROCHU VÍCE DO DETAILU

Zažijte vzrušení na okruhu Transilvania Ring s luxusním pohoštěním a kulinářským zážitkem, následované degustací v rumunské vinici. Jezděte po Transfagarasan, nejlepší silnici v Evropě podle Top Gear, s noclehem u přehrady Vidraru, a objevte Transalpinu - jednu z nejvyšších horských silnic s úchvatnými výhledy. Celou akci budou dokumentovat naši kameramani a fotografové.

Detailní Program Akce:

datum: 18.září

Den 1: Příjezd a Ubytování 

Příjezd do Hotelu Privo, moderního a luxusního místa, které poskytne příjemný odpočinek a první setkání všech účastníků. Večer plánovaná uvítací večeře a představení programu.
 

datum: 19.září
Den 2: Okruh a Vinice

Celodenní track day, kde si budete moci užít adrenalinovou jízdu ve vašich vozech. Po adrenalinovém dni následuje večer na místní vinici, kde ochutnáte skvělá rumunská vína.

datum: 20.září

Den 3: Transfăgărășan a Ubytování u Přehrady Vidraru
Vydejte se na legendární Transfăgărășan, známou jako jednu z nejkrásnějších silnic na světě. Den zakončíte ubytováním u malebné přehrady Vidraru, kde na vás čeká pohodový večer.

datum: 21.září

Den 4: Transalpina a Ubytování
Nově v programu – Transalpina, nejvyšší a jedna z nejkrásnějších horských silnic v Rumunsku. Po celodenní jízdě vás čeká ubytování v útulném horském hotelu.
 

datum. 22.září
Den 5: Odjezd či Pokračování

Po poslední noci naší akce a dobré snídani už bude jen na Vás zda otočíte volantem směr domov nebo budete dále poznávat Rumunsko. 

 

V CENĚ

V ceně je zahrnut celý den na závodním okruhu Transilvania Motor Ring, 4 noci ubytování, večeře, snídaně, cesta na Transfagarasan highway, degustace rumunských vín, catering při track day, fotky a videa z celé akce. 

 

TRACK DAY

Na akci je omezený počet účastníků na 20 přihlášených. Na okruhu bude propustnost na trať pouze 10 vozů, což zaručí příjemný den bez zbytečných problémů. omezený počet vozů na trati. Na okruhu bude k dispozici catering, kuchař, milá obsluha, nářadí a mechanik.


VZPOMÍNKY

Z akce si budete moci odvézt i pěkné vzpomínky. Z poslední akce v Itálii jsme posílali více jak 1000 fotografií a dlouhé vzpomínkové video. Naši fotografové a kameramani disponují profesionální výbavou včetně vysokorychlostních dronů s maximální rychlostí přes 170km/h 

 

CESTA

Cestu do Rumunska má každý ve vlastní režii, ale pokud bude zájem, tak jsme schopni zařídit dopravu kamionem nebo autovlakem. Ceny jsou podle obsazenosti kamionů. Hodně z nás pojede po ose s přespáním přibližně v půlce cesty.


Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost prozkoumat krásy Rumunska za volantem vašeho auta. Čeká na vás ne
jen adrenalin, ale i nepřeberné množství krásných výhledů a nezapomenutelných zážitků. Připojte se k nám na Cars Challenges 2024 a zažijte dobrodružství, na které nikdy nezapomenete!.

 

 

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem!!!

Cena za osobu je 2 500,- Eur bez DPH 

Cena za spolujezdce je 200,- Eur bez DPH 

bottom of page