top of page

ROMANIAN CHALLENGE

DALŠÍ ZAHRANIČNÍ EVENT JE TU!!!

Ve dnech 19.-23. září jsme se jeli podívat do Rumunska za Drákulou.

pexels-karolina-grabowska-4207892.jpg

TRANSILVANIA MOTOR RING

Transilvania Ring je jen několik let starý a svou délkou a členěním připomíná Autodrom Most. Staraly se o nás půvabné hostesky s šikovným kuchařem.

WhatsApp Image 2022-06-07 at 11.32.11.jpeg

VÍNO - DRÁKULA - VIDRARU

Stejně jako každý rok to nebyla to akce jen o čtyřech kolech.

 

Čekala nás degustace výborných rumunských vín.

 

Navštívili jsme přehradu Vidraru, která je podle nás architektonickým skvostem.

 

Krom luxusního ubytování nás celou cestu doprovázeli fotografové a kameraman s profesionálním vybavením

WhatsApp Image 2022-06-07 at 13.41.07.jpeg
6c.jpg

TRANSFAGARASAN HIGHWAY

Pojely jsme se po serpentýnách jedné z nejmalebnějších silnic Evropě. Top Gear ji dokonce označil jako nejkrásnější silnici na světě. Aby jsme nebyli pouze projíždějící, tak spaní zajistil hotel na Tranfagarasan a mohli jsme si ji projet vícekrát.

TROCHU VÍCE DO DETAILU

Byly jsme na krásném místním okuhu Transilvania ring, kde si užili nejen ježdění na trati, ale i příjemné pohoštění v boxech. Staraly se o nás nejen hostesky, ale i místní kuchař. Dále jsme byli dle Top Gearu nejlepší silnici v evropě Transfagarasan highway a přespali přímo na ni - u známé přehrady Vidraru. Poslední den jsme se opět vrátili na Transfagarasan highway, nafotili fotky a natočili krásná vide. Den jsme zakončili degustací rumunských vín. Po celou dobu jsme měli s sebou tým kameramanů a fotografů, kteří celou akci dokumentovali a připravili nám krásné fotky a videa.

PROGRAM AKCE

19.září:

Příjezd na hotel, ubytování. 

20.září:

Celý den na rumunském okruhu Transilvania ring. (občerstvení, teplé a studené jídlo po celý den na okruhu)

20.září:

Druhá noc na hotelu.

21.zaří:

Cesta na Transfagarasan highway. Zbytek dne jsme si užívali krásy této silnice a nechali jsme  fotografy a kameramany ať dělají co umí nejlépe. :)

21.září:

Třetí noc na hotelu, který je přímo na Transfarasan highway u přehrady Vidraru.

22.zaří:

Volné dopoledne a možná návštěva přehrady nebo Drákulova muzea. Poté následoval přejezd do místní vinice a degustace rumunských vín.

22. září:

Poslední noc v hotelu.

23.září:

Odjezd domů nebo na další objevování Rumunska.

 

                                                     

 

V CENĚ

V ceně byl zahrnut celý den na závodním okruhu Transilvania Motor Ring, 4 noci ubytování, večeře, snídaně, cesta na Transfagarasan highway, degustace rumunských vín, catering při track day, fotky a videa z celé akce. 

 

TRACK DAY

Na akci byl omezený počet účastníků na 20 přihlášených. Na okruhu byla propustnost na trať pouze 10 vozů, což zaručilo příjemný den bez zbytečných problémů. Omezený počet vozů na trati. Na okruhu byl k dispozici catering, kuchař, milá obsluha, nářadí a mechanik.


VZPOMÍNKY

Z akce jsme si mohli odvézt i pěkné vzpomínky. Z poslední akce v Itálii bylo posláno více než 1000 fotografií a dlouhé vzpomínkové video. Naši fotografové a kameramani disponovali profesionální výbavou včetně vysokorychlostních dronů s maximální rychlostí přes 170 km/h. 

 

CESTA

Cestu do Rumunska měl každý ve vlastní režii, ale pokud byl zájem, byli jsme schopni zařídit dopravu kamionem nebo autovlakem. Ceny byly podle obsazenosti kamionů. Hodně z nás jelo po ose s přespáním přibližně v půlce cesty.

 

 

 

 

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem!!!

bottom of page