top of page

ROMANIAN CHALLENGE

DALŠÍ ZAHRANIČNÍ EVENT JE TU!!!

Ve dnech 19.-23. září se pojedeme podívat do Rumunska za Drákulou.

pexels-karolina-grabowska-4207892.jpg

TRANSILVANIA MOTOR RING

Opět si zajezdíme na závodním okruhu. Transilvania Ring je jen několik let starý a svou délkou a členěním připomíná Autodrom Most. Budou se o nás starat půvabné hostesky s šikovným kuchařem.

WhatsApp Image 2022-06-07 at 11.32.11.jpeg

VÍNO - DRÁKULA - VIDRARU

Stejně jako minulý rok to nebude akce jen o čtyřech kolech.

 

Čeká nás degustace výborných rumunských vín.

 

Navštívíme původní Drákulovo hrad a přehradu Vidraru, která je podle nás architektonickým skvostem.

 

Krom luxusního ubytování nás celou cestu budou doprovázet fotografové a kameraman s profesionálním vybavením

WhatsApp Image 2022-06-07 at 13.41.07.jpeg
6c.jpg

TRANSFAGARASAN HIGHWAY

Pojedeme po serpentýnách jedné z nejmalebnějších silnic Evropě. Top Gear ji dokonce označil jako nejkrásnější silnici na světě. Aby jsme nebyli pouze projíždějící, tak přespíme v hotelu přímo na Tranfagarasan a budeme si ji moc projet vícekrát.

TROCHU VÍCE DO DETAILU

Byly jsme na krásném místním okuhu Transilvania ring, kde si užili nejen ježdění na trati, ale i příjemné pohoštění v boxech. Staraly se o nás nejen hostesky, ale i místní kuchař. Dále jsme byli dle Top Gearu nejlepší silnici v evropě Transfagarasan highway a přespali přímo na ni - u známé přehrady Vidraru. Poslední den jsme se opět vrátili na Transfagarasan highway, nafotili fotky a natočili krásná vide. Den jsme zakončili degustací rumunských vín. Po celou dobu jsme měli s sebou tým kameramanů a fotografů, kteří celou akci dokumentovali a připravili nám krásné fotky a videa.

PROGRAM AKCE

19.září:

Příjezd na hotel, ubytování. 

20.září:

Celý den na rumunském okruhu Transilvania ring. (občerstvení, teplé a studené jídlo po celý den na okruhu)

20.září:

Druhá noc na hotelu.

21.zaří:

Cesta na Transfagarasan highway. Zbytek dne si budeme užívat krásy této silnice a necháme fotografy a kameramany ať dělají co umí nejlépe. :)

21.září:

Třetí noc na hotelu, který je přímo na Transfarasan highway u přehrady Vidraru.

22.zaří:

Volné dopoledne a možná návštěva přehrady nebo Drákulova hradu. Poté bude následovat přejezd do místní vinice a degustace rumunských vín.

22. září:

Poslední noc v hotelu.

23.září:

Odjezd domů nebo na další objevování Rumunska.

 

                                                     

 

V CENĚ

V ceně je zahrnut celý den na závodním okruhu Transilvania Motor Ring, 4 noci ubytování, večeře, snídaně, cesta na Transfagarasan highway, degustace rumunských vín, catering při track day, fotky a videa z celé akce. 

 

TRACK DAY

Na akci je omezený počet účastníků na 20 přihlášených. Na okruhu bude propustnost na trať pouze 10 vozů, což zaručí příjemný den bez zbytečných problémů. omezený počet vozů na trati. Na okruhu bude k dispozici catering, kuchař, milá obsluha, nářadí a mechanik.


VZPOMÍNKY

Z akce si budete moci odvézt i pěkné vzpomínky. Z poslední akce v Itálii jsme posílali více jak 1000 fotografií a dlouhé vzpomínkové video. Naši fotografové a kameramani disponují profesionální výbavou včetně vysokorychlostních dronů s maximální rychlostí přes 170km/h 

 

CESTA

Cestu do Rumunska má každý ve vlastní režii, ale pokud bude zájem, tak jsme schopni zařídit dopravu kamionem nebo autovlakem. Ceny jsou podle obsazenosti kamionů. Hodně z nás pojede po ose s přespáním přibližně v půlce cesty.

 

 

 

 

 

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem!!!

bottom of page