top of page
Obrázek WhatsApp, 2023-11-23 v 13.01.52_13c39d6e.jpg

Podzimní 4 Hours most: 

9 - 10.listopadu 2024

Podzimní 4 Hours Most: Váš Ultimate Motorsport Challenge
 

Připojte se k nám na vzrušující podzimní závodní události - 4 Hours Most, kde se závodní duch setkává s poloprofesionální konkurencí a nezapomenutelnými zážitky.
 

Datum a místo konání: Zaznamenejte si do kalendáře víkend 9-10.listopadu a připravte se na nepřetržitou akci na známém Autodromu Most.
 

O události: Tato jedinečná akce nabízí 4 hodinový závod pro 30 vozů, rozdělených do dvou výkonnostních kategorií. Bez ohledu na to, zda se umístíte na stupních vítězů, nebo ne, zážitek z jízdy na okruhu s kompletním zabezpečením - od traťových komisařů a maršálů až po hasiče, sanitku a safety car - si odnesete všichni. 

Čeká Vás nejen závod, ale i možnost hodinového tréninku s Vaším kolegou ve voze, hodinová kvalifikace a cca půl hodinová rozprava, kde se znovu dozvíte pravidla a podrobné informace.
 Na trati si to proto užijí jak profesionálové tak začátečníci 
 

Program události:

  • První den začíná odpolední technickou a administrativní přejímkou, po které následuje přidělení boxu. Večer je vyhrazen pro volný program nebo dolaďování vašeho vozu.

  • Druhý den je plný akce:
    - rozprava
    - hodinový trénink
    - kvalifikace
    - samotný start závodu a nakonec vyhlášení vítězů.


Podmínky účasti: V závodu mohou startovat sériové vozy s homologovaným vybavením, které musí projít technickou přejímkou. Důraz je kladen na technickou spolehlivost a bezpečnost vozů. Kompletní seznam požadavků najdete na našich webových stránkách www.4hoursmost.cz.
 

Startovné: 14 000 Kč

Za kompletní zážitek, včetně boxu v hodnotě 3 200 Kč

Cena je za celý tým!!!

To znamená, že to zahrnuje nejen účast v závodě, ale i možnost využití boxu bez dalších poplatků. (Vzhledem k tomu, že box chceme většinou všichni, tak vás teoreticky vyjde závod na 10 800 Kč za celý tým.)
 

Proč se zúčastnit? Pokud chcete zažít jaké to je být závodním jezdcem, být součástí závodního týmu, řešit nejen rychlost na kolo, ale i týmovou strategii nebo jste profesionální jezdec/tým, který má jen zrovna díru v kalendáři závodů, tak je 4 Hours Most to pravé pro Vás. Je to jeden z mála závodů, kde nejsou strašákem peníze, zkušenosti a přesto závodíte na poloprofesionální úrovni. Závod kde se z amatérů stávají závodní jezdci a kam si závodní jezdci přijedou užít radost s čistého závodění. 

Kromě adrenalinu z jízdy nabízíme i zajímavé ceny pro vítěze, možnost tréninku na okruhu a speciální zvýhodněný Track Day pro nováčky na autodromu. Více informací, včetně všeobecných podmínek a registrace, najdete na naší webové stránce www.4
hoursmost.cz.
 

Přidejte se k nám na 4 Hours Most a zažijte nezapomenutelný závodní víkend, plný rychlosti, strategie a týmového ducha.

Za každý závod dle umístění započítávány body a po odjetí celého roku, vítězové dostanou trofeje a ceny za celkové umístění v tom daném roce.

Těšíme se na vás!

WhatsApp Image 2021-07-05 at 19.48.49.jpeg
bottom of page